Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: poniedziałek, 19 listopada 2018 roku, godz. 23:55
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c czerwiec 2018 r.

Data dodania: wtorek, 10 lipca 2018 roku

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c  czerwiec 2018 r.

W miesiącu czerwcu 2018 r. zarejestrowano w elektronicznym systemie ewidencji działań Straży Miejskiej 817 interwencji. Interwencje mieszkańców i przedstawicieli instytucji zgłoszone Dyżurnemu Stanowiska Kierowania Straży Miejskiej : 441 . Interwencje przekazane do realizacji przez Dyżurnych KPP Tczew: 115 . Zgłoszenia operatorów Monitoringu Wizyjnego Miasta: 103 interwencji. Pozostałe interwencje: 158 . Działania podejmowane przez Straż Miejską : - Dzielnicowi podjęli łącznie : 268 interwencji . Kontrole miejsc zagrożonych występowaniem zjawisk niepożądanych: 171. Zabezpieczenie uroczystości , imprez:4 . Egzekwowanie przepisów związanych z trzymaniem psów: 16 interwencji .Wspólne patrole przeprowadzone z funkcjonariuszami Policji : 68 Materiały z monitoringu przekazane funkcjonariuszom KPP Tczew: 11. Osoby z Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim pracujące na rzecz miasta zebrały 97 worków śmieci oraz 0,5 przyczepę ciągnikową skoszonej trawy .
Strażnicy Miejscy brali udział w działaniach wspólnie z ruchem drogowym z KPP w Tczewie „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, zabezpieczali uroczystości i imprezy:
Przemarsz uczniów Szkół Sienkiewiczowskich, Zabezpieczenie Bulwar nad Wisłą ( plac zabaw),Zabezpieczenie Dni Ziemi Tczewskiej, Zabezpieczenie-Gryf na Starym Mieście.

Pamiętajmy wspólnie tworzymy czyste i bezpieczne miasto - sprzątajmy po swoich pupilach, dewastacje i wszelkie negatywne zachowania , reagujmy na przemoc, dbajmy o przyrodę . Wszyscy chcemy żyć w czystym mieście i być z tego dumni , razem możemy to zmienić .
Interwencje można zgłaszać od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 986.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Obowiązki właścicieli nieruchomości w okresie zimowym

Data nadania: poniedziałek, 09 lutego 2015 roku
W związku z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (z późn. zm.) w zapisach prawa miejscowego /Uchwała nr XXVIII/232/2013 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 stycznia 2013 r. (z późn. zm.) w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Tczewa
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty