Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: środa, 27 marca 2019 roku, godz. 00:18
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

II Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie - wystartowała

Data dodania: czwartek, 12 marca 2009 roku

II Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie - wystartowała

W dniu 12.03.2009r. odbył się I etap II Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „ Bezpieczne i Przyjazne Pomorze” w I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Tczewie, gdzie zostały stworzone warunki jak na egzaminie dojrzałości przez dyrektora I LO Jadwigę Andrzejewską. Uczestnicy olimpiady rozwiązywali testy zawierające 35 pytań. W pierwszym etapie olimpiady wzięło udział 19 uczniów z 6 tczewskich szkół średnich. Organizatorami przedsięwzięcia są Straże Miejskie w Gdańsku, Tczewie, Sopocie oraz Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna. Główną nagrodą dla zwycięscy olimpiady jest darmowy indeks na GWSH oraz liczne nagrody dla pozostałych uczestników. Rozpoczęcia dokonał Komendant Straży Miejskiej w Tczewie Andrzej Jachimowski wraz z zaproszonymi gośćmi, Prezydentem Miasta Tczewa Zenon Odya, który życzył uczestnikom powodzenia oraz dr. Wojciech Drzeżdżon przedstawiciel GWSH. Szkoły poinformowane zostaną o wynikach I Etapu Olimpiady do dnia 18 marca 2009 roku. II Etap rozegrany zostanie w dniu 7 kwietnia 2009 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdańsku.
II Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne i Przyjazne Pomorze” objęta jest honorowym patronatem prezydentów miast Gdańska, Tczewa, Sopotu, Starosty powiatu tczewskiego, pomorskiego kuratora oświaty, rektora Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Obowiązki właścicieli nieruchomości w okresie zimowym

Data nadania: poniedziałek, 09 lutego 2015 roku
W związku z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (z późn. zm.) w zapisach prawa miejscowego /Uchwała nr XXVIII/232/2013 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 stycznia 2013 r. (z późn. zm.) w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Tczewa
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty