Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: niedziela, 24 marca 2019 roku, godz. 23:23
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c lipiec 2016 r.

Data dodania: wtorek, 09 sierpnia 2016 roku

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c lipiec 2016 r.

W miesiącu lipcu 2016 r. zarejestrowano w elektronicznym systemie ewidencji działań Straży Miejskiej 1009 interwencji. Interwencje mieszkańców i przedstawicieli instytucji zgłoszone Dyżurnemu Stanowiska Kierowania Straży Miejskiej : 463 interwencje . Interwencje przekazane do realizacji przez Dyżurnych KPP Tczew: 148 interwencje . Zgłoszenia operatorów Monitoringu Wizyjnego Miasta: 159 interwencji. Pozostałe interwencje: 239 . Działania podejmowane przez Straż Miejską : - Dzielnicowi podjęli łącznie : 321 interwencji . Kontrole miejsc zagrożonych występowaniem zjawisk niepożądanych: 474 . Zabezpieczenie uroczystości , imprez: 2. Egzekwowanie przepisów związanych z trzymaniem psów: 22 interwencje .Wspólne patrole przeprowadzone z funkcjonariuszami Policji : 96. Materiały z monitoringu przekazane funkcjonariuszom KPP Tczew – 8. Osoby z Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim pracujące na rzecz miasta zebrały 338 worków oraz 6 przyczep ciągnikowych śmieci . Strażnicy Miejscy brali udział w działaniach wspólnie z ruchem drogowym z KPP w Tczewie -_” Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, zabezpieczali uroczystości „ŚDM – Dni Diecezji”, „ Impreza plenerowa CKiS”.
Pamiętajmy wspólnie tworzymy czyste i bezpieczne miasto - sprzątajmy po swoich pupilach , reagujmy na przemoc, dewastacje i wszelkie negatywne zachowania , dbajmy o przyrodę . Interwencje można zgłaszać od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 986.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Obowiązki właścicieli nieruchomości w okresie zimowym

Data nadania: poniedziałek, 09 lutego 2015 roku
W związku z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (z późn. zm.) w zapisach prawa miejscowego /Uchwała nr XXVIII/232/2013 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 stycznia 2013 r. (z późn. zm.) w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Tczewa
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty