Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: niedziela, 24 marca 2019 roku, godz. 23:25
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Wspólne działania Straży Miejskiej i Policji

Data dodania: czwartek, 09 kwietnia 2015 roku

Wspólne działania Straży Miejskiej i Policji

W ramach zwiększania efektywności działań na rzecz bezpieczeństwa publicznego w naszym miecie służby mundurowe zacieśniają współpracę . W miesiącu kwietniu tczewskie osiedla patrolować będą wspólne patrole piesze Strażników i Policjantów.

Wspólne patrole , razem podejmowane interwencje i działania prewencyjne są odpowiedzią na społeczne oczekiwania mieszkańców.
W ramach współpracy funkcjonariusze podejmują czynności zmierzające do poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie całego miasta , a w szczególności w miejscach gdzie najczęściej dochodzi do popełniania wykroczeń czy przestępstw.
W trakcie wspólnych patroli mundurowi będą reagowali na wszelkie przypadki łamania prawa, a w szczególności zakłócanie spokoju, bójki, pobicia , kradzieże ,spożywanie alkoholu w miejscach zabronionych, dewastacje mienia i zaśmiecanie .

Głównym celem wspólnych działań jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego poprzez ograniczenie najbardziej uciążliwych społecznie czynów.
Efektywna służba , zaangażowanie oraz dobra współpraca przyczynią się do znacznej poprawy bezpieczeństwa oraz wzrostu jego poczucia wśród mieszkańców naszego miasta.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Obowiązki właścicieli nieruchomości w okresie zimowym

Data nadania: poniedziałek, 09 lutego 2015 roku
W związku z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (z późn. zm.) w zapisach prawa miejscowego /Uchwała nr XXVIII/232/2013 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 stycznia 2013 r. (z późn. zm.) w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Tczewa
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty