Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: poniedziałek, 25 marca 2019 roku, godz. 09:35
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

VII Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Data dodania: poniedziałek, 31 marca 2014 roku

VII Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Szymon Gońda, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Człuchowie zwyciężył w VII Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie - Bezpieczne i Przyjazne Pomorze „Razem Dbajmy o Nasze Miasto”, która odbyła się 28 marca 2014r w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.
Głównymi organizatorami Olimpiady były Straże Miejskie i Gminne województwa pomorskiego oraz Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku. Olimpiada była skierowana do uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych klas od I do IV.
W finale zmierzyło się 20 najlepszych uczestników wyłonionych w dwóch wcześniejszych etapach z Gdańska, Tczewa, Gniewu, Pelplina, Sopotu, Kwidzyna, Człuchowa, Kościerzyny i Pruszcza Gdańskiego.
Głównym zadaniem uczestników ostatniego etapu zmagań było przygotowanie i zaprezentowanie autorskiego projektu wspólnych inicjatyw społecznych na rzecz poprawy funkcjonowania straży miejskiej lub gminnej w swoim miejscu zamieszkania. Tczewskie placówki reprezentowali: Paweł Gmys, Paweł Gawęda i Bartosz Kafarski.
Laureat I miejsca otrzymał indeks GWSH wart kilkanaście tysięcy złotych, a także mi.in. laptop i weekendowy pobyt na Zamku w Gniewie wraz z rodziną. Finaliści również odebrali bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe – rower, tablety, aparaty fotograficzne, książki.
Nagrody ufundowane zostały między innymi przez Prezydenta Miasta Tczewa oraz Starostę Tczewskiego. O wspaniałą oprawę finału olimpiady zadbał Dyrektor Tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki Pan Krystian Nehrebecki.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Obowiązki właścicieli nieruchomości w okresie zimowym

Data nadania: poniedziałek, 09 lutego 2015 roku
W związku z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (z późn. zm.) w zapisach prawa miejscowego /Uchwała nr XXVIII/232/2013 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 stycznia 2013 r. (z późn. zm.) w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Tczewa
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty