Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: poniedziałek, 25 marca 2019 roku, godz. 09:36
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Straż Miejska w Tczewie w związku z zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych rozpoczęła wzmożone patrole w okolicach tczewskich cmentarzy.

Data dodania: środa, 30 października 2013 roku

Straż Miejska w Tczewie informuje, że w związku z wzmożonym ruchem mieszkańców i osób przyjezdnych na i w okolicach tczewskich cmentarzy tradycyjnie już, w tym okresie strażnicy miejscy będą dbali o ład i porządek w tym rejonie miasta. Od kilku dni w tych miejscach można było spotkać strażników patrolujących pieszo okolice tczewskich nekropolii. Strażnicy będą obecni na cmentarzach i w ich okolicach cały dzień, od godzin rannych do wieczornych.
Dodatkowo, 1 listopada strażnicy wspólnie z policjantami będą pełnić służby przy tczewskich cmentarzach. Prosimy mieszkańców, aby w tych dniach szczególnie dbali o swoje rzeczy i nie pozostawiali ich bez nadzoru przy grobach. Zmotoryzowanym przypominamy, aby zwracali uwagę na znaki drogowe, bowiem w okolicach cmentarzy tak, jak co roku będzie zmieniona organizacja ruchu oraz będą dostępne dodatkowe parkingi.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Obowiązki właścicieli nieruchomości w okresie zimowym

Data nadania: poniedziałek, 09 lutego 2015 roku
W związku z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (z późn. zm.) w zapisach prawa miejscowego /Uchwała nr XXVIII/232/2013 Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 stycznia 2013 r. (z późn. zm.) w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Tczewa
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty